SVENSKA JUNIORMÄSTERSKAPEN I SPEEDWAY

Datum Pl. Namn Poäng Klubb Tävlingsort och arena Publik Kommentar
7/9 1958  Agnar Stenlund 15  Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Uno Andersson 13  Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Harry Larsson 12+3  Filbyterna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Benno Nordin 12+2  Getingarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Gösta Edvardsson Dackarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Sören Sjösten Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Ivar Ljung Filbyterna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Kjell Billing Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  Bo Gunnarsson Vargarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  10  Åke Svensson Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  11  Ingemar Johansson Dackarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  11  Leif Karlsson Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  13  Karl-Gustav Rydström Dackarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  13  Anders Sjölin Östersund  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  15  Börje Andersson Monarkerna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  15  Dick Jansson Monarkerna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
7/9 1958  17  Hans Endahl Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500  Ej officiellt JSM 
29/8 1959  Sören Sjösten 15  Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Leif Karlsson 13  Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Göran Pettersson 12  Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Agnar Stenlund 10  Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Bo Håkansson Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Kjell Svensson Monarkerna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Benno Nordin Getingarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Per-L Ericsson Monarkerna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  Bo Gunnarsson Vargarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  10  Lennart Bäverhed Filbyterna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  10  Willihard Thomsson Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  12  Bo Magnusson Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  12  Harry Larsson Filbyterna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  14  Kjell Billing Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  15  Rolf Bergström Getingarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
29/8 1959  16  Agne Karlsson Västra MK  Avesta, Folkare Motorstadion  1 000   
28/8 1960  Willihard Thomsson 12+3  Folkare  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Sigvard Johansson 12+2  Dackarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Kurt Westlund 11  Folkare  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Lars-Erik Claesson Filbyterna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Tord Westlund Folkare  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Bo Håkansson Örnarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Åke Svensson Örnarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Kjell Svensson Monarkerna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Sven Sigurd Örnarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  Hans Utterström Arvidsjaur  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  11  Karl-G Eriksson Folkare  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  12  Torbjörn Blixt Filbyterna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  13  Harry Larsson Filbyterna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  13  Göran Pettersson Örnarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  15  Jan Hjelmgren Vargarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  16  Leif Karlsson Kaparna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  17  Bengt Svensson Örnarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  17  Göran Lind Monarkerna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
28/8 1960  17  Bo Gunnarsson Vargarna  Mariestad, Motorbanan  3 000   
3/9 1961  Willihard Thomsson 14  Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Hans Utterström 11  Gävle  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Bo Håkansson 10+3  Örnarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Gunnar Malmqvist 10+2  Njudungarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Ragnar Johansson 10+1  Njudungarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Kurt Westlund 10+0  Monarkerna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Göran Johansson Njudungarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Leif Enecrona Gamarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  Karl-G Eriksson Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  10  Björn Carlsson Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  10  Tord Westlund Gävle  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  10  Bengt Ederlöv Gävle  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  13  Roy Lundgren Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  14  Tommy Bergqvist Kaparna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  15  Karl Björk Folkare  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  16  Lars Jansson Taxarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
3/9 1961  17  Allan Gylfe Njudungarna  Avesta, Folkare Motorstadion  1 500   
20/9 1962  Sten Karlsson 13+3  Indianerna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Hans Utterström 13+2  Folkare  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Tord Westlund 12  Folkare  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Bo Josefsson 11  Njudungarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Leif Enecrona 11  Gamarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Sixten Karlberg Indianerna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Runo Wedin 10  Vargarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Lars Jansson Danderyd  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Allan Gylfe Njudungarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  Leif Söderberg Taxarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000  reserv 
20/9 1962  10  Kennertz Jibreus Taxarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  11  Åke Roth Njudungarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  11  Rolf Ekberg Dackarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  13  Eve Brorsson Dackarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  14  Nils Ringström Taxarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  14  Hans Jonsson Örnarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
20/9 1962  16  Rolf Johansson Dackarna  Norrköping, Dagsbergsfältet  1 000   
8/9 1963  Bengt Ederlöv 13+3  Folkare  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Rolf Ekberg 13+2  Dackarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Sören Everlid 12+3  Indianerna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Floydh Olsson 12+2  Filbyterna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Hans Olsson 11  Kaparna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Birger Andersson Filbyterna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Sven-Inge Svensson Njudungarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Rolf Johansson Dackarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Sixten Karlberg Indianerna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  Arne Östman Örnarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  11  Stig Carlsson Filbyterna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  12  Sune Stark Filbyterna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  12  Allan Gylfe Njudungarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  14  Hans Könick Monarkerna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  14  Krister Lundqvist Monarkerna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  16  Tord Gallmar Gamarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
8/9 1963  17  Bengt Eriksson Getingarna  Linköping, Motorstadion Ryd  800   
20/8 1964  Karl-Erik Andersson 14  Kaparna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Nils Ringström 13+  Taxarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Hans Olsson 13+  Kaparna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Jan Simensen 12+  Dackarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Sune Stark Filbyterna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Tord Westlund Masarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Uno Lindstrand Kaparna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Rolf Ekberg Dackarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  Sixten Karlberg Indianerna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  10  Göran Jansson Kaparna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  10  Rolf Johansson Dackarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  12  Ryno Westergren Vargarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  12  Yngve Nilsson Taxarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  12  Floydh Olsson Filbyterna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  15  Karl-Erik Jacobsson Filbyterna  Stockholm, Hammarby IP  500   
20/8 1964  15  Bengt Andersson Getingarna  Stockholm, Hammarby IP  500  reserv 
20/8 1964  17  Thomas Gunnarsson Örnarna  Stockholm, Hammarby IP  500   
2/10 1965  Therje Henriksson 15  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Hans Olsson 14  Kaparna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Willy Friberg 13  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Björn Torsson 10  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Uno Lindstrand 10  Kaparna  Gislaved, Motorbanan  300  reserv 
2/10 1965  Sune Stark Filbyterna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Dick Svensson Kaparna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Tomas Johansson Lejonen  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Kjell Karlsson Filbyterna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  Thomas Gunnarsson Indianerna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  11  Yngve Nilsson Stjärnorna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  12  Kent Jansson Njudungarna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  13  Jerry Jegård Njudungarna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  14  Göran Jansson Kaparna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  14  Ronnie Åhman Vargarna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1965  16  Sture Lindblom Vargarna  Gislaved, Motorbanan  300  reserv 
2/10 1965  16  Egon Stengarn Taxarna  Gislaved, Motorbanan  300   
2/10 1966  Egon Stengarn 14  Taxarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Lennart Karlsson 13+3  Skepparna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Jan Holmqvist 13+2  Masarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Jan Svensson 12  Stjärnorna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Lars Åhnström 10  Taxarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Sune Olsson Indianerna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Lars-Ove Lundgren Getingarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Ramond Christiansson 7½  Kaparna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  Jan Larsson Smederna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  10  Rolf Karlsson Örnarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  11  Casimier Nilsson 4½  Stjärnorna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  12  Björn Pierre Taxarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  12  Roine Lindgren Skepparna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  14  Dick Svensson Kaparna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  14  Berndt Karlsson Njudungarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  16  Yngve Olsson Smederna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  16  Anders Karlsson Vargarna  Västervik, Motorstadion  848   
2/10 1966  18  Göran Jansson Kaparna  Västervik, Motorstadion  848   
14/9 1967  Christer Löfqvist 15  Bysarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Jan Strid 14  Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Hans Johansson 13  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Ingemar Thillander 12  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Reine Södergren 11  Masarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Roine Lindgren Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Stig Pettersson Skepparna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Rolf Randborg Stjärnorna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  Lars Jannefors Vikingarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  10  Sten-O Pettersson Taxarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  10  Anders Lövgren Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  12  Sören Jansson Masarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  12  Rolf Karlsson Vikingarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  14  Benny Lundström Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  14  Tore Wass Gamarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  16  Lars Eriksson Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286  reserv 
14/9 1967  17  Tommy Johansson Dackarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286   
14/9 1967  17  Anders Rönnermark Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 286  reserv 
22/9 1968  Hans Johansson 15  Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Benny Lundström 13  Smederna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Rolf Jacobsson Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 000  reserv 
22/9 1968  Kenneth Selmosson 12  Kaparna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Stig Pettersson 11  Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Börje Olsson 10  Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Käll Haage 10  Njudungarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Karl-Erik Claesson Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Harald Andersson Lejonen  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  Roine Lindgren Filbyterna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  10  Börje Melin Eldarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  10  Ingemar Thillander Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  12  Göran Jansson Filbyterna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  14  Anders Rönnermark Smederna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  14  Lars-Åke Andersson Njudungarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  16  Robin Carlsson Getingarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
22/9 1968  17  Lennart Michanek Getingarna  Västervik, Motorstadion  1 000   
18/9 1969  Karl-Erik Claesson 14  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Anders Lövgren 12+3  Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Anders Jansson 12+2  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Tommy Jansson 10  Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Christer Sjösten Masarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Casimier Nilsson Taxarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Willy Karlsson Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Tommy Andersson Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Lars-Åke Andersson Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Nils Eriksson Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  Jan-Inge Karlsson Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  12  Dirk  van der Voet Masarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  13  Göran Jansson Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  14  Benny Ekberg Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  15  Benny Hallensjö Eldarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  16  Bo Wirebrand Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
18/9 1969  17  Olle Widman Taxarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
17/9 1970  Tommy Jansson 15  Smederna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Christer Sjösten 14  Filbyterna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Peter Karlsson 12  Filbyterna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Lars Larsson 11  Filbyterna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Lennart Johansson 10  Lindarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Benny Ekberg 10  Filbyterna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Lars-Inge Hultberg Bysarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Tommy Andersson Skepparna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  Jan Nilsson Eldarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  10  Bengt Eriksson Indianerna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  11  Thomas Andreasson Kaparna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  12  Börje Klingberg Örnarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  12  Jan-Inge Karlsson Njudungarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  14  Stefan Salomonsson Smederna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  15  Thomas Gunnarsson Örnarna  Avesta, Avestavallen  1 000   
17/9 1970  16  Thord Löwdin Masarna  Avesta, Avestavallen  1 000  reserv 
17/9 1970  17  Sören Rydensjö Smederna  Avesta, Avestavallen  1 000   
16/9 1971  Lars-Inge Hultberg 12  Bysarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Börje Klingberg 11  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Stefan Salomonsson 10+3  Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Stefan Berg 10+2  Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Peter Carlsson 10+1  Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Sören Pettersson Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Lars-Olof Karlsson Dackarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Lennart Olsson Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  Stephan Johansson Dackarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  10  Alf Engström Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  11  Tomas Nilsson Lindarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  12  Karl-Fredrik Lindgren Skepparna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  13  Benny Ekberg Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  14  Stefan Johansson Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  15  Tomas Pettersson Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  16  Göran Hedberg Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
16/9 1971  17  Gunnar Ärlevik Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 300   
14/9 1972  Tomas Pettersson 15  Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Stefan Johansson 14  Njudungarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Jan Nilsson 11  Eldarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Ulf Brander 10  Gamarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Jan Johansson Skepparna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Tommy Olsson Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Peter Smith Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Eddie Davidsson Valsarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  Peter Carlsson Filbyterna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  10  Tom Blomqvist Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  10  Stefan Hjort Kaparna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  12  Richard Hellsén Stjärnorna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  13  Björn Persson Dackarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  13  Kent Pettersson Stjärnorna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500  reserv 
14/9 1972  15  Hans Andersson Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  15  Roger Björkman Masarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  17  John Wallgren Stjärnorna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1972  18  Göran Hedberg Örnarna  Eskilstuna, Tunavallen  1 500   
14/9 1973  Sven-Erik Andersson 15  Indianerna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Richard Hellsén 12+3  Getingarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Kent Pettersson 12+2  Stjärnorna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Lennart Olsson 10  Örnarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Jan Sylvefjord 10  Vargarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Peter Carlsson 10  Filbyterna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Thomas Bergqvist Lejonen  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Gunnar Ärlevik Örnarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  Kent Eriksson Getingarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  10  Tom Blomqvist Smederna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  10  Thord Löwdin Masarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  10  Hans Eriksson Bysarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  13  Jan Nilsson Eldarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  14  Göran Hedberg Örnarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  15  Roger Björkman Masarna  Avesta, Avestavallen  800   
14/9 1973  15  Eskil Jonsson Örnarna  Avesta, Avestavallen  800   
15/9 1974  Jan Andersson 15  Kaparna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Jan Sylvefjord 14  Gamarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Thord Löwdin 11  Masarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Roger Björkman 10  Masarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Kent Eriksson Getingarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Göran Hedberg Örnarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Thomas Bergqvist Lejonen  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Hans Eriksson Bysarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  Peter Carlsson Filbyterna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  10  Kent Pettersson Stjärnorna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  10  Eskil Jonsson Örnarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  12  Hans Danielsson Lejonen  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  12  Tommy Karlsson Lejonen  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  14  Torgil Roth Dackarna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  14  Bo Jansson Smederna  Gislaved, Motorbanan  500   
15/9 1974  16  Gunnar Ärlevik Örnarna  Gislaved, Motorbanan  500  reserv 
15/9 1974  17  Tommy Mannby Smederna  Gislaved, Motorbanan  500   
18/9 1975  Bo Jansson 14  Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Thord Löwdin 12  Masarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Kent Eriksson 11+3+1  Getingarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Thomas Hydling 11+2  Getingarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Per-Olof Gudmundsson 10  Jämtarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Åke Fridell Jämtarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Jan Davidsson Piraterna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Ingvar Pettersson Vargarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  Stefan Johansson Bysarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  10  Roger Björkman Masarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  10  Tommy Steen Lindarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  12  Bengt Eriksson Vargarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  12  Lillebror Johansson Valsarna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  14  Bengt Gustavsson Lejonen  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  15  Anders Nermark Solkatterna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1975  16  Lars Ericsson Solkatterna  Stockholm, Gubbängens IP  1 517   
18/9 1976  Tommy Karlsson 13  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Lars Ericsson 11+3+1  Solkatterna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Jan Davidsson 11+2  Piraterna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Åke Fridell 10  Indianerna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Thord Löwdin 10  Masarna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Hans Danielsson 10  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Jan Olofsson Lejonen  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Ingemar Andersson Filbyterna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  Bengt Gustavsson Lejonen  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  10  Åke Axelsson Piraterna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  11  Kent Eriksson Getingarna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  12  Anders Nermark Solkatterna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  13  Tommy Steen Lindarna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  14  Kent Pettersson Smederna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  15  Roger Björkman Masarna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1976  15  Ulf Andersson Vargarna  Gislaved, Motorbanan  400   
18/9 1977  Peter Johansson 15  Dackarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Uno Johansson 14  Njudungarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Hans Danielsson 12+3  Lejonen  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Lennart Bengtsson 12+2  Smederna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Per-Olof Gudmundsson 10  Getingarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Tommy Mannby Smederna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Lillebror Johansson Indianerna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Thord Löwdin Masarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Thomas Hydling Getingarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Bengt Gustavsson Lejonen  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  Kent Eriksson Getingarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  12  Bill Nilsson Solkatterna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  13  Lars Christiansson Eldarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  14  Alf Trofast Lejonen  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  14  Ingemar Andersson Filbyterna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
18/9 1977  15  Tommy Steen Eldarna  Målilla, Kyrkbyn  1 500   
2/9 1978  Lennart Bengtsson 15  Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Alf Trofast 13+3  Lejonen  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Thomas Hydling 13+2  Getingarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Jerry Karlsson 12  Skepparna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Per-Olof Gudmundsson 11  Getingarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Jan Ericsson 10  Solkatterna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Thomas Engman Indianerna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Kent Wallin Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  Kent Eriksson Getingarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  10  Tommy Steen Masarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  11  Connie Gustavsson Njudungarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  12  Ingemar Andersson Piraterna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  13  Tommy Gustavsson Skepparna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  14  Börje Ring Piraterna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  14  Roger Lindström Bysarna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  14  Paul Eklund Bysarna  Stockholm, Gubbängens IP  900  reserv 
2/9 1978  17  Tommy Mannby Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  900   
2/9 1978  17  Fredrik Sundgren Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  900  reserv 
22/9 1979  Lars Rosberg 14+3  Lejonen  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Christer Nilsson 14+2  Skepparna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Jerry Karlsson 10+3  Skepparna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Björn Andersson 10+2  Kaparna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Alf Trofast 10+1  Lejonen  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  K-Å Gudmundsson 10+0  Masarna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Anders Eriksson Njudungarna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Sören Brolin Gamarna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Robert Öhlin Smederna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  Peter Johansson Getingarna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  11  Håkan Andersson Indianerna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  11  Michael Aniander Dackarna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  13  Sture Holm Gnistorna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  14  Kent Bäär Solkatterna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  14  Kent Björk Solkatterna  Motala, Motorstadion  800   
22/9 1979  16  Ulf Blomqvist Njudungarna  Motala, Motorstadion  800   
20/9 1980  Pierre Brannefors 12+3  Kaparna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Magnus Jonsson 12+2  Smederna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Ulf Blomqvist 12+1  Njudungarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Lars Rosberg 11  Lejonen  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Kent Rickardsson 11  Masarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Lars Hammarberg Örnarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Anders Eriksson Njudungarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Jimmie Magnusson Eldarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Fredrik Sundgren Smederna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  Jan-Erik Ottosson Dackarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  11  Stefan Andersson Örnarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  12  Jan Lundgren Dackarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  12  Sture Holm Gnistorna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  14  Håkan Andersson Indianerna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  15  Thomas Södergren Bysarna  Karlstad, Kalvholmen  500   
20/9 1980  16  Robert Öhlin Smederna  Karlstad, Kalvholmen  500   
12/9 1981  Anders Kling 14  Dackarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Anders Eriksson 13+3  Lejonen  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Magnus Jonsson 13+2  Smederna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Kent Rickardsson 12  Masarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Jan-Erik Ottosson Dackarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Peder Messing Rospiggarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Patric Eriksson Eldarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Kent Björk Solkatterna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  Håkan Andersson Indianerna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  10  Mats Olsson Örnarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  11  Mikael Almqvist Lejonen  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  11  Johan Zackrisson Piraterna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  13  Mikael Karlsson Max Dackarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  14  Mikael Messing Rospiggarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  14  Christer Carlsson Dackarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  16  Roger Gustavsson Njudungarna  Stockholm, Gubbängens IP  576   
12/9 1981  17  Mats Andersson Kaparna  Stockholm, Gubbängens IP  576  reserv 
12/9 1981  17  Stefan Karlsson Indianerna  Stockholm, Gubbängens IP  576  reserv 
11/9 1982  Magnus Jonsson 13+3  Smederna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Kjell Nielsen 13+2  Solkatterna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Leif Wahlman 11+3  Vargarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Anders Kling 11+2  Dackarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Niclas Johansson 11+1  Smederna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Kent Bäär 10  Solkatterna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Per Jonsson 10  Getingarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Conny Ivarsson Njudungarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Stefan Karlsson Masarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Kent Björk Solkatterna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  Leif Karlsson Masarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  12  Hans Hallén Valsarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  12  Tony Olsson Bysarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  14  Erik Stenlund Getingarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  15  Per-Otto Ekman Örnarna  Kumla, Motorstadion  2 092   
11/9 1982  15  Kent Rickardsson Smederna  Kumla, Motorstadion  2 092  reserv 
11/9 1982  17  Håkan Karlsson Dackarna  Kumla, Motorstadion  2 092  reserv 
11/9 1982  17  Mikael Almqvist Lejonen  Kumla, Motorstadion  2 092   
18/9 1983  Ove Österberg 14  Indianerna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Leif Wahlman 11+3  Vargarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Jimmy Nilsen 11+2  Getingarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Dennis Löfqvist 11+1  Bysarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Anders Kling 10  Dackarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Kenneth Nyström 10  Örnarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Tony Guldbrand Brassarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Kjell Nielsen Indianerna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  Lars Andersson Gamarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  10  Patrik Karlsson Vargarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  10  Hans Hallén Solkatterna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  10  Kent Björk Solkatterna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  10  Tommy Lindgren Indianerna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  14  Peder Messing Rospiggarna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  15  Stefan Karlsson Indianerna  Visby, Galgberget  700   
18/9 1983  16  Johan Zackrisson Piraterna  Visby, Galgberget  700   
185/9 1984  Jimmy Nilsen 12+3  Getingarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Tony Olsson 12+2  Bysarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Patrik Karlsson 11+3  Vargarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Bo Arrhén 11+2  Gamarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Kenneth Nyström 10  Örnarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Lars Andersson 10  Gamarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Christer Rohlén Indianerna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Johan Staaf Piraterna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Mikael Teurnberg Rospiggarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  Conny Ivarsson Njudungarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  11  Ove Österberg Indianerna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  11  Teddie Jönsson Brassarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  13  Dennis Löfqvist Bysarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  13  Mikael Messing Rospiggarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  13  Mikael Löfqvist Bysarna  Nässjö, Skogsvallen  500   
185/9 1984  16  Kjell Nielsen Indianerna  Nässjö, Skogsvallen  500   
14/9 1985  Mikael Blixt 14  Vargarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Tony Olsson 13  Bysarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Mikael Messing 10  Rospiggarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Conny Ivarsson Njudungarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Claes Ivarsson Njudungarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Roland Dannö Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Lars Andersson Gamarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Ulf Helander Vargarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  Hans Wahlström Vargarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  10  Dennis Löfqvist Bysarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  10  Tony Guldbrand Örnarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  12  Niklas Karlsson Örnarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  13  Ove Österberg Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  13  Christer Rohlén Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  13  Tommy Lindgren Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
14/9 1985  16  Mikael Teurnberg Rospiggarna  Norrköping, Kråkvilan  2 000  reserv 
14/9 1985  17  Johan Staaf Piraterna  Norrköping, Kråkvilan  2 000   
13/9 1986  Henrik Gustafsson 14  Indianerna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Dennis Löfqvist 12  Bysarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Christer Rohlén 11  Indianerna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Peter Nahlin 11  Smederna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Niklas Karlsson 10  Örnarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Kenneth Nyström 10  Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Bo Arrhén Gamarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Conny Ivarsson Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  Mikael Teurnberg Bysarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  10  Peter Karlsson Örnarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  11  Thomas Ek Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  12  Christer Jonsson Dackarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  12  Patrik Karlsson Vargarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  14  Tomas Andersson Vargarna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  15  Johan Staaf Piraterna  Hallstavik, Orionparken  700   
13/9 1986  15  Tommy Lindgren Indianerna  Hallstavik, Orionparken  700   
12/9 1987  Henrik Gustafsson 15  Indianerna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Niklas Karlsson 13  Örnarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Bo Arrhén 13  Gamarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Tony Rickardsson 12  Gamarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Peter Nahlin 10  Smederna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Christer Rohlén Indianerna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Peter Karlsson Örnarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Jörgen Johansson Dackarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  Tommy Lindgren Indianerna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  10  Claes Ivarsson Vetlanda  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  11  Dennis Löfqvist Bysarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  12  Kent Danielsson Vetlanda  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  13  Mikael Teurnberg Bysarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  14  Pierre Carlsson Eskilstuna  Avesta, Motorstadion  1 000  reserv 
12/9 1987  14  Anders Condé Masarna  Avesta, Motorstadion  1 000  reserv 
12/9 1987  16  Tony Zetterström Solkatterna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  16  Patrik Olsson Skepparna  Avesta, Motorstadion  1 000  reserv 
12/9 1987  18  Kenneth Lindby Bysarna  Avesta, Motorstadion  1 000   
12/9 1987  19  Johan Staaf Piraterna  Avesta, Motorstadion  1 000   
17/9 1988  Henrik Gustafsson 15  Indianerna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Peter Karlsson 14  Örnarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Christer Rohlén 12  Indianerna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Dennis Löfqvist 10  Bysarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Kent Danielsson Vetlanda  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Tomas Andersson Vargarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Tony Samuelsson Skepparna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Tony Rickardsson Stockholm United  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Kristian Hultgren Bysarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  Jörgen Johansson Dackarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  11  Kenneth Lindby Bysarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  12  Patrik Olsson Vargarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  12  Rickard Röseby Smederna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  14  Stefan Lardner Rospiggarna  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  14  Magnus Axelsson Vetlanda  Mariestad, Motorbanan  1 621   
17/9 1988  14  Jimmy Engman Stockholm United  Mariestad, Motorbanan  1 621   
16/9 1989  Henrik Gustafsson 14  Indianerna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Tony Rickardsson 12  Stockholm United  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Stefan Dannö 11  Indianerna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Niklas Karlsson 10  Örnarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Kenneth Lindby 10  Bysarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Peter Karlsson Örnarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Claes Ivarsson Vetlanda  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Niklas Johansson Bysarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  Magnus Oscarsson Indianerna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  10  Joakim Karlsson Skepparna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  11  Mikael Karlsson Max Örnarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  12  Robert Johansson Smederna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  13  Pierre Carlsson Eskilstuna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  14  Tomas Karlsson Vargarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  15  Kristian Hultgren Bysarna  Kumla, Motorstadion  1 981   
16/9 1989  16  Jan Bergqvist Smederna  Kumla, Motorstadion  1 981   
15/9 1990  Joakim Karlsson 13  Skepparna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Tony Rickardsson 11+3  Stockholm United  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Stefan Dannö 11+2  Indianerna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Stefan Lardner 11+1  Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Göran Flood 10  Indianerna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Mikael Karlsson Max 10  Örnarna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Raymond Smedh 10  Smederna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Magnus Damberg Korparna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Robert Johansson Smederna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Niklas Klingberg Örnarna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  Patrik Johansson Smederna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  12  Mikael Haglund Indianerna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  12  Jimmy Engman Stockholm United  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  14  Magnus Oscarsson Indianerna  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  14  Robert Ljungholm Stockholm United  Hagfors, Tallhult  375   
15/9 1990  16  Mats Malmberg Stockholm United  Hagfors, Tallhult  375   
11/9 1991  Jörgen Hultgren 12+3  Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Stefan Andersson 12+2  Dackarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Mikael Karlsson Max 12  Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Joakim Karlsson 11  Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Robert Johansson 11  Smederna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Stefan Ekberg 10  Skepparna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Jimmy Engman Getingarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Niklas Klingberg Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Magnus Oscarsson Indianerna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  Tomas Olsson Örnarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  11  Raymond Smedh Smederna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  12  Mikael Haglund Indianerna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  12  Jonathan Forsgren Karlstad  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  14  Niklas Johansson Bysarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  14  Johan Andersson Vargarna  Västervik, Motorstadion  1 196   
11/9 1991  14  Tobias Andersson Griparna  Västervik, Motorstadion  1 196   
12/9 1992  Mikael Karlsson Max 15  Örnarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Stefan Andersson 13  Dackarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Niklas Klingberg 12  Örnarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Mats Malmberg 11  Getingarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Stefan Ekberg 10  Filbyterna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Marcus Andersson Griparna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Robert Eriksson Valsarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Jonas Grönstrand Masarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Robert Johansson Skepparna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Tomas Olsson Örnarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  Magnus Zetterström Vargarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  12  Joakim Karlsson Skepparna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  13  Johan Andersson Vargarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  14  Mathias Karlsson Vargarna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  15  Jörgen Hultgren Skepparna  Linköping, Sviestad  1 000   
12/9 1992  16  Fredrik Possnert Smederna  Linköping, Sviestad  1 000   
11/9 1993  Niklas Klingberg 12+3  Örnarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Jonathan Forsgren 12+2  Valsarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Stefan Ekberg 12+1  Filbyterna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Tobias Andersson 11  Griparna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Mikael Karlsson Max 10  Örnarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Daniel Andersson Getingarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Robert Eriksson Valsarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Frank Richt Smederna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Håkan Antonsson Piraterna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  Robert Ljungholm Masarna  Nyköping, Motorstadion  1 000  reserv 
11/9 1993  11  Stefan Hjerne Griparna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  12  Herman Moodysson Dackarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  13  Joakim Karlsson Västervik  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  14  Jonas Grönstrand Masarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  15  Marcus Andersson Griparna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  15  Jens Andersson Västervik  Nyköping, Motorstadion  1 000  reserv 
11/9 1993  15  Fredrik Possnert Smederna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
11/9 1993  18  Per Wester Valsarna  Nyköping, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Daniel Andersson 14  Getingarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Marcus Andersson 13+3  Bysarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Robert Eriksson 13+2  Valsarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Frank Richt 13+1  Smederna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Kenny Olsson Gamarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Anders Henriksson Vetlanda  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Patrik Dybeck Masarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Tomas Olsson Örnarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  Per Wester Valsarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  10  Emil Lindqvist Rospiggarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  10  Björn Gustavsson Vetlanda  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  12  Rickard Karlsson Karlstad  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  13  Stefan Hjerne Rospiggarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  14  Peter I Karlsson Indianerna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  15  Johan Andersson Vargarna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
24/9 1994  15  Magnus Woss Filbyterna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000  reserv 
24/9 1994  17  Thomas Karlsson Indianerna  Eskilstuna, Motorstadion  1 000   
22/9 1995  Robert Eriksson 13  Valsarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Daniel Andersson 12+3  Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Anders Henriksson 12+2  Vetlanda  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Marcus Andersson 10  Bysarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Emil Lindqvist 10  Rospiggarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Kenny Olsson Eskilstuna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Benny Olsson Vargarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Patrik Dybeck Masarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  Frank Richt Smederna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  10  Tomas Olsson Örnarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  10  Thomas Karlsson Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  10  Magnus Johansson Bysarna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  13  Peter I Karlsson Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  13  Björn Gustavsson Vetlanda  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  15  Robert Palovaara Karlstad  Norrköping, Kråkvilan  637   
22/9 1995  16  Henrik Tolkstam Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  637   
23/9 1996  Emil Lindqvist 13+3  Rospiggarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Peter I Karlsson 13+2  Indianerna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Anders Henriksson 11+3  Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Patrik Dybeck 11+2  Rospiggarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Tomas Messing 10  Rospiggarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Andreas Jonsson Rospiggarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Benny Olsson Vargarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Martin Svensson Vargarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  Kenny Olsson Eskilstuna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  10  Tomas Ljung Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  10  Daniel Nermark Karlstad  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  12  Robert Palovaara Karlstad  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  13  Niklas Aspgren Masarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  14  Joonas Kylmäkorpi Bysarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  14  Roger Olsson Rospiggarna  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  16  Tobias Johansson Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  2 000   
23/9 1996  16  Andreas Bergström Masarna  Hallstavik, Orionparken  2 000  reserv 
15/8 1997  Peter I Karlsson 15  Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Emil Lindqvist 14  Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Tobias Johansson 12  Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Anders Jonsson 10  Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Kenny Olsson Västervik  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Andreas Bergström Masarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Fredrik Pettersson Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Jimmy Nicander Vargarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  Freddie Eriksson Getingarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  10  Magnus Haraldsson Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  11  Patrik Dybeck Bysarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  12  Joakim Aspgren Masarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  13  Niklas Aspgren Masarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  13  Per-Ola Claesson Örnarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  13  Emil Kramer Örnarna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
15/8 1997  16  Patrik Gustavsson Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  1 087   
14/8 1998  Andreas Jonsson 15  Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Björn Gustavsson 14  Vetlanda  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Patrik Dybeck 13  Indianerna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Freddie Eriksson 11  Getingarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Tobias Johansson Team Svelux  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Andreas Bergström Masarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Jimmy Nicander Vargarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Joakim Aspgren Masarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Kenny Olsson Västervik  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  Henrik Tolkstam Valsarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  11  Anders Sohlberg Valsarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  11  Björn Hansen Valsarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  11  Emil Kramer Örnarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  14  Henrik Fredell Korparna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  15  Patrik Gustavsson Indianerna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  16  Daniel Nermark Valsarna  Hagfors, Tallhult  1 532   
14/8 1998  16  Per Wiklander Kaparna  Hagfors, Tallhult  1 532  reserv 
14/8 1998  16  Benny Johansson Piraterna  Hagfors, Tallhult  1 532  reserv 
3/9 1999  Joonas Kylmäkorpi 14+3  Kaparna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Andreas Jonsson 14+2  Rospiggarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Freddie Eriksson 11  Rospiggarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Andreas Bergström Masarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Marcus Johansson Kaparna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Magnus Karlsson Örnarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Emil Kramer Örnarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Mattias Nilsson Vetlanda  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Rickard Sedelius Smederna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  Mattias Gustavsson Vetlanda  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  11  Anders Ljung Västervik  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  12  Jimmy Jansson Vargarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  12  Patrik Gustafsson Indianerna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  14  David Ruud Lejonen  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  14  Pontus Herou Masarna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  16  Daniel Aspgren Vetlanda  Norrköping, Kråkvilan  1 032  reserv 
3/9 1999  17  Daniel Davidsson Piraterna  Norrköping, Kråkvilan  1 032   
3/9 1999  17  Per Wiklander Kaparna  Norrköping, Kråkvilan  1 032  reserv 
18/8 2000  Andreas Jonsson 15  Rospiggarna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Emil Kramer 14  Örnarna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Mattias Nilsson 11  Vetlanda  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Magnus Karlsson 10  Örnarna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Freddie Eriksson Rospiggarna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Jonas Davidsson Smederna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Peter Ljung Team Svelux  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Joonas Kylmäkorpi Kaparna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Fredrik Pettersson Indianerna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  Nicklas Gallon Smederna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  11  Patrik Gustafsson Indianerna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  11  Daniel Davidsson Smederna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  13  Rickard Sedelius Smederna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  13  Per Wiklander Kaparna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  15  Anders Sohlberg Valsarna  Målilla, Kvillerum  1 443   
18/8 2000  16  Henrik Linde Piraterna  Målilla, Kvillerum  1 443  reserv 
18/8 2000  17  Anders Ljung Västervik  Målilla, Kvillerum  1 443   
8/9 2001  David Ruud 15  Lejonen  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Daniel Davidsson 14  Smederna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Jonas Davidsson 10+3  Smederna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Peter Ljung 10+2  Team Svelux  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Magnus Karlsson Valsarna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Patrik Gustavsson Indianerna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Eric Andersson Masarna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Fredrik Lindgren Indianerna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  Antonio Lindbäck Gasarna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  10  Robert Lönnblom Lejonen  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  10  Mattias Nilsson Vetlanda  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  10  Niklas Fridell Indianerna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  10  Freddie Eriksson Rospiggarna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  14  Andreas Lekander Piraterna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  15  Kim Aspegren Vetlanda  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  16  Norvy Brandin Kaparna  Gislaved, Motorbanan  1 352  reserv 
8/9 2001  17  Mattias Trofast Lejonen  Gislaved, Motorbanan  1 352   
8/9 2001  17  Fredrik Antfolk Eldarna  Gislaved, Motorbanan  1 352   
14/9 2002  Freddie Eriksson 14+3  Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Peter Ljung 14+2  Luxo Stars  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Kim Jansson 13  Kaparna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Fredrik Lindgren 11  Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Jonas Davidsson Smederna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Daniel Davidsson Smederna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Magnus Karlsson Valsarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Antonio Lindbäck Masarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  Robert Lönnblom Lejonen  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  10  Sebastian Aldén Gasarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  10  Mattias Nilsson Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  10  Sebastian Bengtsson Gastarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  13  Niklas Fridell Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  13  Eric Andersson Masarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  13  Fredrik Antfolk Eldarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
14/9 2002  16  Tobias Messing Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  1 600   
1/8 2003  Fredrik Lindgren 14  Piraterna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Peter Ljung 12  Luxo Stars  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Jonas Davidsson 11  Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Antonio Lindbäck 10  Gasarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Mattias Nilsson 10  VMS  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Tobias Messing Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Sebastian Bengtsson Kaparna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Robert Lönnblom Västervik  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  Andreas Messing Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  10  Niklas Fridell Indianerna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  10  Sebastian Aldén Masarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  12  Eric Andersson Rospiggarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  13  Andreas Lekander Griparna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  14  Norvy Brandin Kaparna  Hagfors, Tallhult  581  reserv 
1/8 2003  15  Viktor Bergström Vargarna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  16  Daniel Davidsson Smederna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  17  Tomas Karlsson Piraterna  Hagfors, Tallhult  581   
1/8 2003  17  Oskar Fyhrman Västervik  Hagfors, Tallhult  581  reserv 
2/7 2004  Fredrik Lindgren 13+3  Team Dalakraft  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Antonio Lindbäck 13+2  Masarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Jonas Davidsson 12+3  Rospiggarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Sebastian Aldén 12+2  Masarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Daniel Davidsson 12  Rospiggarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Eric Andersson 10  Rospiggarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Mattias Nilsson Bysarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Niklas Fridell Indianerna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Johan Engman Indianerna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  Tobias Messing Eldarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  11  Sebastian Bengtsson Kaparna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  11  Ricky Kling Luxo Stars  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  13  Andreas Lekander Griparna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  14  Robert Pettersson Bajen Speedway  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  15  Andreas Messing Eldarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
2/7 2004  15  Linus Jansson Getingarna  Målilla, Motorstadion  1 237   
1/7 2005  Jonas Davidsson 15  Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Antonio Lindbäck 14  Masarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Fredrik Lindgren 13  Masarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Sebastian Aldén Masarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Eric Andersson 12  Smederna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Andreas Messing 11  Getingarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Robert Pettersson Bajen Speedway  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Sebastian Bengtsson Kaparna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  Ricky Kling Luxo Stars  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  10  Viktor Bergström Vargarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  10  Tobias Messing Getingarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  10  Tomas H Jonasson VMS  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  10  Christian Isomettä Eldarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  10  Billy Forsberg Getingarna  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  15  Joakim Brolin Team Bikab  Vetlanda, Motorstadion  870   
1/7 2005  16  Kim Almqvist Lejonen  Vetlanda, Motorstadion  870   
4/8 2006  Antonio Lindbäck 15  Masarna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Sebastian Aldén 13  Masarna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Tomas H Jonasson 10  VMS  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Fredrik Lindgren 14  Masarna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Robin Törnqvist 11  Luxo Stars  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Andreas Messing Rospiggarna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Robert Pettersson 10  Team Dalakraft  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Linus Eklöf Smederna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  Ricky Kling Luxo Stars  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  10  Ludvig Lindgren Kumla Promotion  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  11  Billy Forsberg Västervik  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  12  Viktor Bergström Getingarna  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  13  Joakim Brolin Team Bikab  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  14  Viktor Göthberg Lejonen  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  15  Linus Jansson Gävle  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  15  Jesper Brolin Kumla Promotion  Motala, Platenstadion  1 000   
4/8 2006  17  Simon Gustafsson Kumla Promotion  Motala, Platenstadion  1 000   
31/8 2007  Robert Pettersson 14  Smederna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Andreas Messing 13  Rospiggarna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Ricky Kling 10  Dackarna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Simon Gustafsson 14  Kumla Promotion  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Linus Sundström 11  Masarna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Kim Nilsson Hammarby  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Linus Eklöf Smederna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Robin Bergqvist Lejonen  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  Robin Törnqvist Valsarna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  10  Viktor Bergström Västervik  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  11  Tomas H Jonasson Elit Vetlanda  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  12  Dennis Andersson Team Dalakraft  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  12  Anton Göthberg Lejonen  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  12  Jonas Messing Rospiggarna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  12  Christian Ingesson Piraterna  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  16  Billy Forsberg Västervik  Kumla, Motorstadion  1 095   
31/8 2007  17  Kim Almqvist Piraterna  Kumla, Motorstadion  1 095   
26/9 2008  Ricky Kling 12+3  Gnistorna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Simon Gustafsson 13+2  Indianerna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Ludvig Lindgren 8+1  Örnarna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Kim Nilsson 11  Piraterna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Linus Eklöf 10  Team Bikab  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Linus Sundström 11  Piraterna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Billy Forsberg 11  Västervik  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Robin Aspgren Elit Vetlanda  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  Dennis Andersson Masarna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  10  Anders Messing Rospiggarna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  11  Anton Rosén Team Dalakraft  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  12  Robert Pettersson Lejonen  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  12  Robert Henderson Team Bikab  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  14  Anders Mellgren Valsarna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  15  Christian Agö Dackarna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  15  Henrik Karlsson Smederna  Avesta, Arena Avesta  405   
26/9 2008  17  Christian Isomettä Dackarna  Avesta, Arena Avesta  405   
24/7 2009  Tomas H Jonasson 12+3  Elit Vetlanda  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Dennis Andersson 13+2  Örnarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Linus Sundström 11+1  Solkatterna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Simon Gustafsson 11  Indianerna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Linus Eklöf Griparna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Pontus Aspgren Masarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Robin Aspgren Valsarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Ludvig Lindgren Dackarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  Billy Forsberg Masarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  10  Robert Pettersson Gnistorna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  10  Kim Nilsson Griparna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  12  Anton Rosén Masarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  13  Anders Mellgren Elit Vetlanda  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  14  Robert Hendersson Team Bikab  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  14  David Rohlén Indianerna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  16  Jonas Andersson Vargarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
24/7 2009  17  Christian Agö Örnarna  Målilla, G&B Arena  1 156   
17/9 2010  Dennis Andersson 14+3  Lejonen  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Linus Eklöf 12+2  Ikaros Smederna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Linus Sundström 11+3+1  Piraterna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Simon Gustafsson 13+0  Indianerna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Ludvig Lindgren 9+2  Rospiggarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Robin Aspgren 10+1  Örnarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Kim Nilsson 9+X  Rospiggarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Anton Rosén Masarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  Joel Larsson Dackarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  10  Jonas Messing Rospiggarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  11  Alexander Edberg Hammarby  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  11  Victor Palovaara Valsarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  13  Andreas Westlund Masarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  14  Jacob Thorsell Elit Vetlanda  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  14  André Hertzberg Vargarna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  16  Sebastian Carlsson Griparna  Målilla, G&B Arena  937   
17/9 2010  17  Oliver Berntzon Lejonen  Målilla, G&B Arena  937   
16/9 2011  Simon Gustafsson 13+3  Indianerna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Linus Sundström 12+2  Piraterna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Kim Nilsson 11+1  Rospiggarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Pontus Aspgren 10+3+F  Masarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Joel Larsson 9+2  Dackarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Ludvig Lindgren 10+1  Rospiggarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Christian Agö 11+0  Örnarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Oliver Berntzon Lejonen  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  Mathias Thörnblom Gnistorna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  10  Anton Rosén Masarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  11  André Hertzberg Vargarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  12  Henrik Karlsson Ikaros Smederna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  12  Daniel Henderson Ikaros Smederna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  12  Victor Palovaara Valsarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  15  Jonas Engdahl Dackarna  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  16  Tim Gudmundsson Avantia  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  17  Henrik Lindqvist Elit Vetlanda  Målilla, G&B Arena  750   
16/9 2011  18  Jacob Thorsell Elit Vetlanda  Målilla, G&B Arena  750   
11/8 2012  Dennis Andersson 15+3  Hammarby  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Anders Mellgren 10+3+2  Vargarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Jacob Thorsell 12+1  Elit Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Mathias Thörnblom 12+0  Gnistorna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Pontus Aspgren 9+2  Masarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Oliver Berntzon 12+1  Smederna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Daniel Henderson 11+0  Ikaros Smederna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Henrik Lindqvist Elit Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  Anton Rosén Masarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  10  Victor Palovaara Dackarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  11  Sebastian Carlsson Gnistorna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  12  Joel Larsson Griparna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  13  Rasmus Broberg Ikaros Smederna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  13  Adrian Bergqvist Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  15  Oskar Karlsson Västervik  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  16  Eric Åshede Lejonen  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  17  André Hertzberg Vargarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
11/8 2012  17  Tim Gudmundsson Dackarna  Vetlanda, Motorstadion  267   
31/8 2013  Fredrik Engman 11+3+3  Örnarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Oliver Berntzon 13+2  Smederna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Mathias Thörnblom 13+1  Gnistorna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Joel Larsson 11+0  Dackarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Victor Palovaara 11+2  Rospiggarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Joel Larsson 11+1  Indianerna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  John Lindman 9+0  Griparna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Freddy Grodlund Örnarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  Henrik Lindqvist Elit Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  10  Adrian Bergqvist Örnarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  11  Kenny Wennerstam Elit Vetlanda  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  11  Oskar Karlsson Västervik  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  13  Rasmus Eklöf Griparna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  13  Tim Gudmundsson Lejonen  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  15  Freddie Broms Masarna  Vetlanda, Motorstadion  255   
31/8 2013  16  Alexander Johansson Piraterna  Vetlanda, Motorstadion  255   
6/9 2014  Fredrik Engman 13+3  Piraterna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Victor Palovaara 7+3+2  Valsarna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Oliver Berntzon 12+1  Ikaros Smederna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Jacob Thorsell 13+0  Elit Vetlanda  Nyköping, Motorstadion  438  startade inte i finalheatet 
6/9 2014  Jonas Engdahl 10+2  Dackarna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Joel Andersson 9+F  Indianerna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  John Lindman 9+F  Griparna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Oskar Karlsson Örnarna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  Kenny Wennerstam Elit Vetlanda  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  10  Maksimillian Bogdanowicz Gnistorna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  10  Rasmus Broberg Masarna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  10  Johan Jensen Elit Vetlanda  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  13  Johannes Stark Ikaros Smederna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  13  Joel Kling Dackarna  Nyköping, Motorstadion  438   
6/9 2014  15  Robin Norman   Nyköping, Motorstadion  438  reserv 
6/9 2014  15  Adrian Bergqvist Valsarna  Nyköping, Motorstadion  438  reserv 
6/9 2014  15  Oskar Thulin Elit Vetlanda  Nyköping, Motorstadion  438   
31/7 2015  Fredrik Engman 14+3  Masarna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Victor Palovaara 13+2  Valsarna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  John Lindman 13+1  Griparna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Joel Andersson 12+3+0  Indianerna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Kenny Wennerstam 11+2  Västervik  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Joel Kling 7+1  Västervik  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Rasmus Broberg 10+0  Vargarna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Filip Hjelmland Elit Vetlanda  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  Alex Johansson Piraterna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  10  Adrian Bergqvist Örnarna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  11  Johannes Stark Ikaros Smederna  Hallstavik, Orionparken  1 021   
31/7 2015  12