SVENSKA MÄSTERSKAPEN I ISRACING

Datum Plac. Namn Poäng Klubb Finalort och arena Publik Kommentar
 1933  Torsten Sjöberg     Hallstavik,      
16/2 1954  Sven Skoglund 11  Smederna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Per-Olof Söderman 11  Vargarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Eskil Carlsson Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Bertil Carlsson Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Ingemar Karlsson Smederna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Gustaf Berglind Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Stig Pramberg Vargarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Conny Löfgren Vargarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  Sven Fahlén Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
16/2 1954  10  Thord Larsson Getingarna  Stockholm, Stadion  5000  reserv 
20/2 1955  Sven Fahlén 11  Monarkerna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Per-Olof Söderman 11  Getingarna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Sune Karlsson Getingarna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Billy Andersson Smederna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Stig Pramberg Smederna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Joel Jansson Smederna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Ingemar Karlsson Norrskenen  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Curt Lövgren Vargarna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Kurt Winberg Saxarna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  Kurt Ivar Jansson Monarkerna  Värnamo, Prostsjön  3500  3 startande/heat; 12 heat 
20/2 1955  11  Thord Larsson Getingarna  Värnamo, Prostsjön  3500  reserv 
17/2 1956  Eskil Carlsson 11  Monarkerna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Billy Andersson 11  Smederna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Evert  Fransson 10  Dackarna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Sven Fahlén 10  Dackarna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Ove Fundin Filbyterna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Bertil Carlsson Monarkerna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Sven Skoglund Indianerna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Joel Jansson Indianerna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  Bert Lindarw Indianerna  Stockholm, Stadion  3500  3 startande/heat; 12 heat 
17/2 1956  10  Kurt Ivar Jansson Monarkerna  Stockholm, Stadion  3500  reserv 
1/3 1957  Bertil Carlsson 12  Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Stig Pramberg 11  Filbyterna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Joel Jansson Vargarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Erik Westlund Örnsköldsviks MK  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Sven Fahlén Dackarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Ivar Nilsson Skellefteå  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Evert  Andersson Dackarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Ingemar Karlsson Umeå  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  Tage Nyholm Getingarna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1957  10  Kurt Ivar Jansson Monarkerna  Stockholm, Stadion  5000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Per-Olof Söderman 12  Filbyterna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Stig Pramberg 10  Vargarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Joel Jansson Vargarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Bert Karlsson Monarkerna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Erik Westlund Örnsköldsviks MK  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Billy Andersson Kaparna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Sven Fahlén Dackarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Evert  Andersson Dackarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  Olle Segerström Kaparna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  10  Bengt Eriksson Getingarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
7/2 1958  11  Björn Knutsson Vargarna  Stockholm, Stadion  3000  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Björn Knutsson 11  Vargarna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Åke Östblom 11  Folkare MK  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Kjell Svensson Monarkerna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Williard Thomsson Folkare MK  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Per Hollander Vargarna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Bernt Hörnfeldt Vargarna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Harry Lundberger Västra MK  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Jan Ekeroth Monarkerna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
9/3 1962  Ove Fundin Kaparna  Stockholm, Stadion  2066  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Bernt Hörnfeldt 12  Smederna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Olle Nygren 11  Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Åke Östblom 10  Folkare MK  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Williard Thomsson Monarkerna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Björn Knutsson Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Kurt Westlund Monarkerna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Per-Olof Söderman Vargarna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Jan Ekeroth Monarkerna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
1/3 1963  Per-Åke Lundgren Getingarna  Eskilstuna, Tunavallen  1335  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Bernt Hörnfeldt 12  Vargarna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Olle Nygren 11  Vargarna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Williard Thomsson 10  Monarkerna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Kurt Westlund Folkare MK  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Hans Holmqvist Folkare MK  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Åke Östblom Folkare MK  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Jan Ekeroth Monarkerna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Per Hollander Vargarna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  Kurt-Åke Lundgren Getingarna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  10  Leif Enecrona Gamarna  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
23/2 1964  11  Ingemar Andersson Folkare MK  Kungsör, Runevallen  2500  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Bernt Hörnfeldt 12  Vargarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Williard Thomsson 11  Masarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Kurt Westlund Masarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Leif Enecrona Gamarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Sören Backlund Gamarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Bert Lindarw Vargarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Hans Carlsson Vargarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Hans Utterström Masarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  Sven-Olof Broman Masarna  Västervik, Ljungheden  2000  3 startande/heat; 12 heat 
28/2 1965  10  Sven Rehnlund SMK Sundsvall  Västervik, Ljungheden  2000  reserv 
6/2 1966  Bernt Hörnfeldt 12  Vargarna  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Williard Thomsson 11  Masarna  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Olle Åhnström MK Orion  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Leif Enecrona Gamarna  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Kurt Westlund MK Orion  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Roy Lundgren Kaparna  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Sören Backlund SMK Sundsvall  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Yngve Nilsson MK Orion  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
6/2 1966  Gunnar Olsson SMK Sundsvall  Avesta, Avestavallen  950  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Bernt Hörnfeldt 12  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Kurt Westlund 11  Masarna  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Jan Ekeroth 10  Masarna  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Börje Sjöbom SMK Sundsvall  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Yngve Nilsson Eldarna  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Sven Rehnlund SMK Sundsvall  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Hans Karlsson Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Sven-Olof Broman Jämtarna  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  3 startande/heat; 12 heat 
29/12 1967  Olle Åhnström Eldarna  Örnsköldsvik, Nya Skyttis  746  reserv 
17/3 1968  Bernt Hörnfeldt 12  Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Sven Rehnlund 11  SMK Sundsvall  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Jan Ekeroth Masarna  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Kurt Westlund Masarna  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Conny Samuelsson Solkatterna  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Börje Sjöbom SMK Sundsvall  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Yngve Nilsson Eldarna  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Hans Karlsson Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  Gunnar Olsson SMK Sundsvall  Karlstad, Tingvalla  400  3 startande/heat; 12 heat 
17/3 1968  10  Roy Lundgren Solkatterna  Karlstad, Tingvalla  400  reserv 
17/3 1968  10  Olle Åhnström Eldarna  Karlstad, Tingvalla  400  reserv 
9/2 1969  Kurt Westlund 15  Masarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Bernt Hörnfeldt 14  Örnsköldsviks MK  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Conny Samuelsson 12  Njudungarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Börje Sjöbom 12  SMK Sundsvall  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Yngve Nilsson Taxarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Sven Rehnlund SMK Sundsvall  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Carl Ivar Wattman Örnsköldsviks MK  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Sven-Olof Broman SMK Sundsvall  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  Erik Alsterdahl Solkatterna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  10  Tommy Johansson Jämtarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  10  Hans Karlsson Vargarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  10  Olle Åhnström Filbyterna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  13  Dirk von der Voet Masarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  14  Bertil Karlsson Solkatterna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  15  Hans Könick Eldarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  16  Tore Wass Eldarna  Sala, Silvervallen  1029  reserv 
9/2 1969  16  Torbjörn Dannö Jämtarna  Sala, Silvervallen  1029  4 startande/heat; 20 heat 
9/2 1969  18  Hans Appelqvist Jämtarna  Sala, Silvervallen  1029  reserv 
6/2 1970  Kurt Westlund 15  Eldarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Sven Sigurd 14  Njudungarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Yngve Nilsson 13  Eldarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Conny Samuelsson 12  Njudungarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Hans Johansson 10  Njudungarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Olle Åhnström 10  Eldarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Erik Alsterdahl Masarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Tommy Johansson Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  Bo Kindgren Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  10  Tore Wass Eldarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  11  Bertil Dedering Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  11  Sven-Olof Broman Masarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  13  Hans Lundqvist Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  13  Nils Karlsson Gafflarna  Stockholm, Gubbängen  800   
6/2 1970  15  Roy Lundgren Njudungarna  Stockholm, Gubbängen  800   
14/3 1971  Kurt Westlund 15  Masarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Hans Johansson 14  Skaraborgarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Hans Holmqvist 12  Masarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Sven Sigurd 12  Masarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Tommy Johansson 11  Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Carl Ivar Wattman Masarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Per-Lennart Eriksson Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Lars-Åke Andersson Njudungarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  Bo Kindgren Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  10  Erik Alsterdahl Masarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  10  Tore Wass Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  10  Börje Sjöbom Gafflarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  10  Henrik Näsström Fantomerna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  14  Bernt Hörnfeldt Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  14  Nils Karlsson Gafflarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  14  Gunnar Olsson Gafflarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  14  Anders Jansson Skaraborgarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  18  Dag Hjalmarsson Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
14/3 1971  19  Sven-Olof Broman Gafflarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Kurt Westlund 15  Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Carl Ivar Wattman 13  Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Per-Lennart Eriksson 12  Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Bernt Hörnfeldt 12  Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Bo Kindgren 11  Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Hans Johansson 11  Njudungarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Conny Samuelsson 11  Njudungarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Lars-Åke Andersson Njudungarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Bertil Dedering Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  Hans Decker Jämtarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  11  Börje Sjöbom Tjurarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  12  Sven Sigurd Njudungarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  12  Sven-Olof Broman Tjurarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  14  Henrik Näsström Tjurarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  15  Tore Wass Eldarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
27/2 1972  15  Eddie Davidsson Tjurarna  Hofors, Stålringens IP  1000   
3/2 1973  Kurt Westlund 15  Masarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Carl Ivar Wattman 14  Fantomerna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Tommy Johansson 12  Jämtarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Conny Samuelsson 11  Eldarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Henrik Näsström Fantomerna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Sven Sigurd Tjurarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Per-Lennart Eriksson Eldarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Börje Sjöbom Tjurarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  Hans Decker Jämtarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  10  Hans Johansson Masarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  11  Sture Lindblom Eldarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  12  Björn Harnesk Masarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  12  Bo Kindgren Jämtarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  14  Göran Öhlander Masarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  15  Lars Dahlin Tjurarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  15  Per-Åke Skogsberg Fantomerna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
3/2 1973  17  Sven-Olof Broman Tjurarna  Nässjö, Skogsvallen  2000   
15/12 1974  Hans Johansson 14  Örnarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Tommy Johansson 13  Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Carl Ivar Wattman 13  Fantomerna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Bo Kindgren 11  Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Hans Decker 11  Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Bertil Dedering 10  Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Lars Dahlin 10  Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Thim Lilja Lejonen  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  Leif Söderström Älgarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  10  Berndt Nilsson Jämtarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  11  Göran Öhlander Dackarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  12  Karl-Erik Jansson Eldarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  12  Sven Göran Backlund Solkatterna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  14  Sture Lindblom Vargarna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  14  Nils-Erik Lindström Fantomerna  Östersund, Fyrvalla  1000   
15/12 1974  16  Mats Andersson Lejonen  Östersund, Fyrvalla  1000   
 1976  Kurt Westlund 75  SMK Gävle  ,     6 deltävlingar 
 1976  Hans Johansson 67  Örnarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  Conny Samuelsson 64  Njudungarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  Bo Kindgren 57  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  Börje Sjöbom 55  Njurunda MK  ,     6 deltävlingar 
 1976  Lars Dahlin 50  Njurunda MK  ,     6 deltävlingar 
 1976  Hans Decker 49  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  Carl Ivar Wattman 41  Örnsköldsviks MK  ,     6 deltävlingar 
 1976  Bertil Dedering 37  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  10  Tommy Johansson 27  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  11  Sören Nilsson 22  Njurunda MK  ,     6 deltävlingar 
 1976  12  Sture Lindblom 20  Vargarna  ,     6 deltävlingar 
 1976  13  Thim Lilja 19  Sunnerbo MCHK  ,     6 deltävlingar 
 1976  14  Sven Göran Backlund 17  Solkatterna  ,     6 deltävlingar 
 1976  15  Leif Söderström 13  SMK Gävle  ,     6 deltävlingar 
 1976  16  Nils-Erik Lindström 11  Örnsköldsviks MK  ,     6 deltävlingar 
 1977  Conny Samuelsson 72  Njudungarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  Kurt Westlund 62  SMK Gävle  ,     8 deltävlingar 
 1977  Hans Johansson 56  Örnarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  Bo Kindgren 48  Jämtarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  Lars Dahlin 36  SMK Sundsvall  ,     8 deltävlingar 
 1977  Per-Olof Serenius 36  SMK Gävle  ,     8 deltävlingar 
 1977  Bertil Dedering 35  Jämtarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  Börje Sjöbom 35  SMK Sundsvall  ,     8 deltävlingar 
 1977  Casimier Nilsson 25  Lindarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  10  Björn Stridh 15  Eldarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  11  Sören Nilsson 13  SMK Sundsvall  ,     8 deltävlingar 
 1977  12  Ivar Sjöberg 12  Örnsköldsviks MK  ,     8 deltävlingar 
 1977  13  Björn Teurnberg 10  MK Orion  ,     8 deltävlingar 
 1977  14  Håkan Andersson Hofors MS  ,     8 deltävlingar 
 1977  14  Nils-Erik Lindström Örnsköldsviks MK  ,     8 deltävlingar 
 1977  16  Thim Lilja Sunnerbo MCHK  ,     8 deltävlingar 
 1977  17  Hans Peter Backlund Smederna  ,     8 deltävlingar 
 1977  18  Hans Decker Jämtarna  ,     8 deltävlingar 
 1977  18  Leif Söderström SMK Gävle  ,     8 deltävlingar 
 1977  20  Mats Andersson SMK Malmö  ,     8 deltävlingar 
 1977  21  Bengt Fogelberg Jämtarna  ,     8 deltävlingar 
 1978  Kurt Westlund 40  SMK Gävle  ,     4 deltävlingar 
 1978  Conny Samuelsson 39  Njudungarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  Hans Johansson 30  Örnarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  Bo Kindgren 30  Jämtarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  Börje Sjöbom 24  SMK Sundsvall  ,     4 deltävlingar 
 1978  Bertil Dedering 16  Jämtarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  Per-Olof Serenius 14  SMK Gävle  ,     4 deltävlingar 
 1978  Stefan Hjort 12  Kaparna  ,     4 deltävlingar 
 1978  Björn Stridh Eldarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  10  Ivar Sjöberg Örnsköldsviks MK  ,     4 deltävlingar 
 1978  11  Carl Ivar Wattman Örnsköldsviks MK  ,     4 deltävlingar 
 1978  12  Casimier Nilsson Lindarna  ,     4 deltävlingar 
 1978  12  Sören Nilsson SMK Sundsvall  ,     4 deltävlingar 
 1978  14  Mats Andersson SMK Malmö  ,     4 deltävlingar 
 1978  15  Björn Teurnberg MK Orion  ,     4 deltävlingar 
 1979  Hans Johansson 60  Örnarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  Conny Samuelsson 52  Njudungarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  Kurt Westlund 44  SMK Gävle  ,     6 deltävlingar 
 1979  Bo Kindgren 40  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  Stefan Hjort 29  Kaparna  ,     6 deltävlingar 
 1979  Per-Olof Serenius 28  SMK Gävle  ,     6 deltävlingar 
 1979  Bertil Dedering 23  Jämtarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  Börje Sjöbom 19  SMK Sundsvall  ,     6 deltävlingar 
 1979  Bengt Fogelberg 10  SMK Sundsvall  ,     6 deltävlingar 
 1979  10  Sören Nilsson SMK Sundsvall  ,     6 deltävlingar 
 1979  11  Hans Olsson Vikingarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  12  Sven Sigurd Skövde MK  ,     6 deltävlingar 
 1979  12  Ivar Sjöberg Örnsköldsviks MK  ,     6 deltävlingar 
 1979  14  Casimier Nilsson Lindarna  ,     6 deltävlingar 
 1979  15  Rolf Wiklund Örnsköldsviks MK  ,     6 deltävlingar 
 1980  Per-Olof Serenius 72  SMK Gävle  ,     8 deltävlingar 
 1980  Hans Johansson 69  Örnarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  Stefan Hjort 44  Kaparna  ,     8 deltävlingar 
 1980  Börje Sjöberg 43  SMK Sundsvall  ,     8 deltävlingar 
 1980  Kent Pettersson 37  Rospiggarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  Sture Wattman 35  Örnsköldsviks MK  ,     8 deltävlingar 
 1980  Bertil Dedering 33  Jämtarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  Hans Olsson 28  Vikingarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  Ivar Sjöberg 22  Örnsköldsviks MK  ,     8 deltävlingar 
 1980  10  Carl Ivar Wattman 17  Örnsköldsviks MK  ,     8 deltävlingar 
 1980  10  Sören Nilsson 17  Indianerna  ,     8 deltävlingar 
 1980  12  Anders Sundqvist 14  Örnarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  13  Tore Wass Gamarna  ,     8 deltävlingar 
 1980  14  Lars Åke Westerlund SMK Sundsvall  ,     8 deltävlingar 
 1980  15  Björn Stridh Eldarna  ,     8 deltävlingar 
 1981  Hans Johansson 57  Örnarna  ,     5 deltävlingar 
 1981  Per-Olof Serenius 52  SMK Gävle  ,     5 deltävlingar 
 1981  Sture Wattman 46  Örnsköldsviks MK  ,     5 deltävlingar 
 1981  Bertil Dedering 29  Jämtarna  ,     5 deltävlingar 
 1981  Kent Pettersson 20  Rospiggarna  ,     5 deltävlingar 
 1981  Stefan Hjort 19  Kaparna  ,     5 deltävlingar 
 1981  Carl Ivar Wattman 17  Örnsköldsviks MK  ,     5 deltävlingar 
 1981  Anders Sundqvist 15  Örnarna  ,     5 deltävlingar 
 1981  Hans Olsson 10  Vargarna  ,     5 deltävlingar 
 1981  10  Per Brundell SMK Gävle  ,     5 deltävlingar 
 1981  11  Lars Åke Westerlund Indianerna  ,     5 deltävlingar 
 1981  12  Ivar Sjöberg Örnsköldsviks MK  ,     5 deltävlingar 
 1981  12  Harry Thivan SMK Gävle  ,     5 deltävlingar 
 1981  14  Erik Stenlund Funbo MS  ,     5 deltävlingar 
 1981  15  Eskil Jonsson Örnarna  ,     5 deltävlingar 
19/3 1982  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Hans Johansson 14  Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Sture Wattman 13  Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Hans Olsson 11  Pilarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Eskil Jonsson 10  Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Conny Samuelsson Njudungarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Carl Ivar Wattman Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Tommy Johansson Jämtarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  Åke Dovhed Smederna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  10  Anders Sundqvist Smederna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  10  Tommy Lindgren Jämtarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  12  Christer Johansson Gamarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  13  Jan Sigurd Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  14  Conny Fastesson SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  14  Roger Andersson Masarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  16  Bertil Dedering Jämtarna  Karlstad, Tingvalla  1236   
19/3 1982  16  Sven Göran Backlund Njurunda MK  Karlstad, Tingvalla  1236   
23/2 1983  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Conny Fastesson 13  SMK Gävle  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Erik Stenlund 12  Getingarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Eskil Jonsson 11  Örnarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Bertil Dedering 11  Jämtarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Roger Nordlund Rospiggarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Ola Westlund SMK Gävle  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Tommy Lindgren Indianerna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  Tony Persson Funbo MS  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  10  Harry Thivan SMK Gävle  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  10  Tommy Johansson Jämtarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  10  Stefan Hjort Kaparna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  13  Hans Olsson Lindarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  14  Lars Nilsson Örnarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  14  Jan Sigurd Örnarna  Falun, Kopparvallen  1255   
23/2 1983  16  Sven-Erik Björklund Tibro MK  Falun, Kopparvallen  1255   
25/2 1984  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Erik Stenlund 14  Getingarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Jan Sigurd 12  Örnarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  John Bergstedt 10  Getingarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Tommy Lindgren Indianerna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Bertil Dedering Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Hans Olsson Lindarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Tony Persson Funbo MS  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  Per Brundell SMK Gävle  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  10  Roger Nordlund Funbo MS  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  11  Per Andersson Arboga MK  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  11  Tommy Johansson Jämtarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  13  Mikael Messing Rospiggarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  14  Stefan Svensson Örnsköldsviks MK  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  14  Ola Westlund SMK Gävle  Stockholm, Gubbängen  1789   
25/2 1984  16  Eskil Jonsson Örnarna  Stockholm, Gubbängen  1789   
26/2 1985  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Erik Stenlund 14  Getingarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Tommy Lindgren 13  Indianerna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Peter Linden 11  Carlsborgs MK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Stefan Svensson 10  Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  John Bergstedt Getingarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Ola Westlund SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  Sven-Erik Björklund Carlsborgs MK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  John Fredriksson Sala MSK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  10  Conny Fastesson SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  11  Hans Olsson Lindarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  12  Eskil Jonsson Örnarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  12  Roger Nordlund Getingarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  14  Göran Nygren Rättvik-Boda MK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  15  Per Andersson Arboga MK  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  15  Lars Nilsson Örnarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  17  Jan Sigurd Örnarna  Gävle, Rörberg  1500   
26/2 1985  17  Tommy Johansson Jämtarna  Gävle, Rörberg  1500   
14/3 1986  Erik Stenlund 15  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Jan Sigurd 14  Örnarna  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  John Fredriksson 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Tommy Lindgren 12  Rättvik-Boda MK  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Roger Nordlund 10  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Ola Westlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Mikael Messing SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Sven-Erik Björklund Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Stefan Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  Lars Nilsson Örnarna  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  11  Per-Ove Gudmundsson Jämtarna  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  11  Eskil Jonsson Örnarna  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  13  Hans Olsson Eldarna  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  14  Per-Olof Serenius SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  15  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4000   
14/3 1986  16  Tony Edblom Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4000   
21/3 1987  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Jan Sigurd 13  Örnarna  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Stefan Svensson 13  Örnsköldsviks MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Eskil Jonsson 13  Örnarna  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Ola Westlund 10  SMK Gävle  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Sven-Erik Björklund 10  Carlsborgs MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  John Fredriksson Funbo MS  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Conny Samuelsson Carlsborgs MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  Per-Ove Gudmundsson Jämtarna  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  11  John Bergstedt Eldarna  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  12  Lars Nilsson Örnarna  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  13  Conny Fastesson SMK Gävle  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  14  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  15  Jörgen Johansson Carlsborgs MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
21/3 1987  16  Stefan Blomgren Carlsborgs MK  Rättvik, Hedslunds IP  700   
19/3 1988  John Fredriksson 14  Funbo MS  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Tommy Lindgren 13  Rättvik-Boda MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Stefan Svensson 13  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Per-Olof Serenius SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Sven-Erik Björklund Carlsborgs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Hans Johansson Kaparna  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Jan Sigurd Rättvik-Boda MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Ola Westlund SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  Conny Samuelsson Carlsborgs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  11  Eskil Jonsson Rättvik-Boda MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  12  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  13  Lars Nilsson Kaparna  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  14  Anders Bondesson Carlsborgs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  14  Hans Erik Lundqvist Jämtarna  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
19/3 1988  16  Krister Broman Rättvik-Boda MK  Örnsköldsvik, Kallehov  1100   
17/3 1989  Per-Olof Serenius 14  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Erik Stenlund 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Sven-Erik Björklund 12  Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Stefan Svensson 11  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Ola Westlund 11  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Eskil Jonsson 10  Kaparna  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  John Fredriksson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Eddy Nomark Kaparna  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Jan Sigurd Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  11  Anders Bondesson Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  12  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  12  Conny Samuelsson Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  14  Joakim Carlsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  15  Göran Yllner Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1989  16  Mats Pettersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
17/3 1990  Sven-Erik Björklund 15  Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  John Fredriksson 14  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Per-Olof Serenius 13  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Tommy Lindgren 12  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Stefan Svensson 10  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Joakim Carlsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Roger Nordlund Funbo MS  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Magnus Karlén Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  Eddy Nomark Kaparna  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Sören Nilsson Jämtarna  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Peder Hörnell Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Mats Pettersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Anders Bondesson Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  10  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  16  Ola Westlund Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  17  Eskil Jonsson Kaparna  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  18  Niclas Litzell Jämtarna  Uppsala, Studenternas  1000   
17/3 1990  18  Johan Cord Kaparna  Uppsala, Studenternas  1000   
2/3 1991  Ola Westlund 14  SMK Gävle  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Per-Olof Serenius 14  SMK Gävle  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Stefan Svensson 13  Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Sven-Erik Björklund 13  Carlsborgs MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Göran Yllner Funbo MS  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Eskil Jonsson Örnarna  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Kent Peltonen SMK Gävle  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  10  Eddy Nomark Funbo MS  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  10  Sören Holmström Botkyrka MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  12  Lars Jansson Funbo MS  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  12  Magnus Karlén Örnarna  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  14  Mats Pettersson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  14  Krister Litzell Jämtarna  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  16  Niclas Litzell Jämtarna  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  17  Ulf Sandin SMK Gävle  Gävle, Rörberg  500   
2/3 1991  18  Bengt Åberg Bollnäs MK  Gävle, Rörberg  500   
20/3 1992  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Ola Westlund 14  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  John Fredriksson 13  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Stefan Svensson 11  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Sven-Erik Björklund 11  Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Erik Rydberg Örnarna  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Eddy Nomark Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Bengt Åberg Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  10  Magnus Karlén Örnarna  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  11  Seppo Siira Carlsborgs MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  11  Sören Nilsson Jämtarna  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  13  Lars Jansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  14  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  14  Mats Pettersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2500   
20/3 1992  16  Joakim Carlsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2500   
21/3 1993  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Erik Rydberg 11  Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Sven-Erik Björklund 10  Carlsborgs MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Ola Westlund 10  SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Magnus Karlén 10  Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Sören Holmström Funbo MS  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Lars Jansson Funbo MS  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Kent Peltonen SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  Mats Pettersson Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  11  Ulf Sandin SMK Gävle  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  12  Joakim Carlsson Funbo MS  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  13  Sören Nilsson Njurunda MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  13  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  13  Eddy Nomark Örnarna  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  16  Bengt Åberg Bollnäs MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  17  Anders Sjödén Botkyrka MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
21/3 1993  18  Krister Litzell Njurunda MK  Karlstad, Tingvalla  1020   
5/3 1994  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Sven-Erik Björklund 13  Carlsborgs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Jim Andersson 11  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Lars Jansson 11  Funbo MS  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Magnus Karlén 10  Örnarna  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Seppo Siira Carlsborgs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Erik Rydberg Örnarna  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Kent Peltonen SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  Stefan Hedström SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  10  Tomas Sjöbom Njurunda MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  10  Bengt Åberg Bollnäs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  12  Stefan Svensson Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  12  Börje Ivarsson Funbo MS  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  12  Jan-Olov Wallberg Örnarna  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  15  Robert Abrahamsson SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  15  Mats Svensson Bollnäs MK  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
5/3 1994  17  Sören Holmström Funbo MS  Örnsköldsvik, Kallehov  500   
4/3 1995  Bengt Åberg 15  Bollnäs MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Sören Holmström 13  Funbo MS  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Lars Jansson 12  Funbo MS  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Stefan Svensson 12  Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Ola Westlund 12  SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Per-Olof Serenius 11  SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Kent Peltonen SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Stefan Hedström SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Jim Andersson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  Leif Peltonen SMK Gävle  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  11  Mats Svensson Bollnäs MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  11  Lage Svensson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  13  Bert-Åke Abrahamsson Örnsköldsviks MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  14  Sören Nilsson Njurunda MK  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  14  Stefan Johansson Funbo MS  Gävle, Rörberg  1500   
4/3 1995  14  Erik Rydberg Örnarna  Gävle, Rörberg  1500   
20/3 1996  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Sören Holmström 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Erik Rydberg 11  Örnarna  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Magnus Karlén 10  Örnarna  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Bert-Åke Abrahamsson 10  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Ola Westlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Jim Andersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  10  Hans Tjärnberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  10  Anders Sjödén Masarna  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  10  Lars Jansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  13  Mats Svensson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  13  Sven-Erik Björklund Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  15  Stefan Hedström SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  16  Fredrik Olsson Örnarna  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  16  Stefan Johansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2271   
20/3 1996  16  Conny Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2271   
26/3 1997  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Robert Abrahamsson 13  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Lars Jansson 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Kent Peltonen 10  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Magnus Karlén 10  Örnarna  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Ola Westlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Frode Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  Jim Andersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  10  Stefan Hedström SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  11  Mats Svensson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  12  Anders Sjödén Masarna  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  13  Per Olnils Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  14  Hans Tjärnberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  14  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  16  Ulf Byström Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  2373   
26/3 1997  17  Sören Holmström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2373   
27/3 1998  Per-Olof Serenius 15  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Ola Westlund 11  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Magnus Lundgren 11  Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Erik Rydberg 11  Örnarna  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Frode Burman 11  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Lars Jansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Robert Abrahamsson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  Hans Tjärnberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  10  Sören Holmström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  11  Anders Sjödén Masarna  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  12  Mats Svensson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  13  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  13  Stefan Holmström SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  13  Leif Johansson Hökarna  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  16  Börje Ivarsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  17  Jim Andersson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  3073   
27/3 1998  18  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3073   
26/3 1999  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Lars Jansson 13  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Robert Abrahamsson 12  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Per-Olof Serenius 12  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Magnus Karlén 10  Örnarna  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Hans Tjärnberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Erik Rydberg Örnarna  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  Magnus Sigurd Örnarna  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  10  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  11  Stefan Hedström SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  12  Anders Sjödén Masarna  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  12  Frode Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  12  Per Olnils Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  15  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  16  Roger Nordmark Hökarna  Uppsala, Studenternas  3688   
26/3 1999  17  Börje Ivarsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  3688   
24/3 2000  Frode Burman 15  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Lars Jansson 14  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Sören Holmström 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Kent Peltonen 11  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Robert Abrahamsson 10  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Hans Tjärnberg 10  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Magnus Karlén Donkelos Race  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Per-Olof Serenius SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  10  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  11  Leif Johansson Gamarna  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  11  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  13  Mikael Persson Hökarna  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  13  Sören Lundin Hökarna  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  15  Per Olnils Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  15  Stefan Hedström Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  17  Erik Rydberg Donkelos Race  Uppsala, Studenternas  4393   
24/3 2000  17  Mats Svensson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4393   
23/3 2001  Per-Olof Serenius 15  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Kent Peltonen 13  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Lars Jansson 12  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Sören Holmström 11  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Ola Westlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Robert Abrahamsson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Tommy Björklin Bockarna  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  Andreas Lohrden Bockarna  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  10  Magnus Sigurd SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  10  Fredrik Olsson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  12  Frode Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  12  Leif Bertilsson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  14  Ulf Byström Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  15  Kurt-Åke Lindh Bockarna  Uppsala, Studenternas  6165   
23/3 2001  16  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6165   
22/3 2002  Stefan Svensson 15  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Per-Olof Serenius 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Ola Westlund 12  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Mikael Persson 10  Hökarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Jimmy Flyktman 10  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Ulf Engenström Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Kurt-Åke Lindh Bockarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Tommy Björklin Bockarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  Kent Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  10  Magnus Sigurd SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  10  Frode Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  10  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  13  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  14  Tomas Ekström Bockarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  14  Conny Peltonen SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  14  Fredrik Olsson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  14  Ronnie Johansson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6657   
22/3 2002  18  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6657   
21/3 2003  Per-Olov Serenius 13  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6657  Finalen vanns av Aantti Aakko, Finland 
21/3 2003  Stefan Svensson 13  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Kent Peltonen 13  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Robert Abrahamsson 11  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Robert Eibel 10  Tyskland  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Ulf Engenström Jämtarna  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Antonin Klavotsky Tjeckien  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Franz Zorn Österrike  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Jimmy Flyktman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  Tommy Flyktman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  11  Ola Westlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  12  Mikael Persson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  12  Juri Polikarpov Ryssland  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  14  Raimo Henriksson Finland  Uppsala, Studenternas  5140   
21/3 2003  15  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  5140   
26/3 2004  Per-Olov Serenius 12  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Stefan Svensson 10  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Ulf Engenström 10  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Mikael Persson 11  Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Tommy Björklin Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Tommy Flyktman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Tomas Ekström Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Peter Koij SMK Hedemora  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  Fredrik Olsson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  10  Torleif Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  11  Per-Anders Lindström Jämtarna  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  11  Jimmy Flyktman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  13  Stefan Hedström Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  14  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  15  Paul Johansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  4845   
26/3 2004  16  Joakim Plyhm SMK Hedemora  Uppsala, Studenternas  4845   
25/3 2005  Torleif Burman 13+3  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Stefan Svensson 15+2  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Tommy Flyktman 12+1  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Per-Olof Serenius 11+3  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Ulf Engenström 11+2  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Mikael Persson 8+1  Bockarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Kurt-Åke Lindh 7+0  Bockarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Peter Koij Hökarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  Per-Anders Lindström Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  10  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  10  Johan Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  10  Peter Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  13  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  13  Tobias Åström Bockarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  13  Stefan Hedström Bockarna  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2005  16  Paul Johansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6192   
25/3 2006  Per-Olof Serenius 14+3  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Stefan Svensson 14+2  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Ulf Engenström 13+1  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Fredrik Olsson 8+3+0  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Torleif Burman 13+2  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Hans Tjärnberg 9+1  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Per-Anders Lindström 10+0  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Mikael Persson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  10  Johan Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  11  Paul Johansson Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  11  Peter Koij Hökarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  11  Stefan Hedström Bockarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  14  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  15  Gösta Sundelin Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  16  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  16  Martin Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6888   
25/3 2006  16  Tobias Åström Bockarna  Uppsala, Studenternas  6888   
24/3 2007  Per-Olof Serenius 12+3  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Torleif Burman 14+2  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Per-Anders Lindström 12+1  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Gösta Sundelin 12+3+0  Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Peter Koij 10+2  Hökarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Per Bruhn 9+1  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Kurt-Åke Lindh 8+0  Bockarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  Johan Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  10  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  10  Stefan Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  12  Seppo Siira Jämtarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  13  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  13  Stefan Hedström Bockarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  15  Lars Ringbert Jämtarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  16  Peter Jansson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  16  Jonas Norell Bockarna  Uppsala, Studenternas  7377   
24/3 2007  16  Peter Lundqvist SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  7377   
21/3 2008  Per-Olof Serenius 15+3  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Stefan Svensson 11+3+2  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Peter Koij 12+1  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Gösta Sundelin 12+0  Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Tobias Åström 8+1  Bockarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Frode Burman 9+2  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Per-Anders Lindström 11+0  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Hans-Olof Olsén Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Robert Gjersvold Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  Johan Lundqvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  10  Per Bruhn SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  10  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  12  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  13  Hans Tjärnberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  14  Patrik Sohlberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  15  Totte Nilsson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  16  Tomas Höglund Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
21/3 2008  17  Lars Ringbert Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6028   
28/3 2009  Per-Olof Serenius 15+3  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Fredrik Johansson 10+3+2  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Per-Anders Lindström 13+1  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Peter Koij 12+0  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Johan Lundqvist 10+2  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Tobias Åström 10+1  Bockarna  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Gösta Sundelin 9+0  Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Torleif Burman Funbo MS  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  Patrik Sohlberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  10  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  10  Hans-Olof Olsén Strömsunds MC  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  10  Magnus Lundgren Njurunda MK  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  13  Lars Ringbert Strömsunds MC  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  13  Mats Svensson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  15  Leif Bertilsson Hökarna  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  16  Roger Nordmark Hökarna  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  16  Robert Gjersvold Strömsunds MC  Uppsala, Studenternas  6700   
28/3 2009  18  Per Bruhn SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  6700   
27/3 2010  Stefan Svensson 13+3  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Per-Olof Serenius 15+2  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Tommy Flyktman 11+3+1  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Johan Lundqvist 12+0  Jämtarna  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Peter Koij 9+2  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Fredrik Olsson 7+1  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Robert Hendersson 12+0  Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Fredrik Johansson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Patrik Sohlberg Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  Lars Ringbert Strömsunds MC  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  11  Magnus Lundgren SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  11  Hans-Olof Olsén Strömsunds MC  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  13  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  13  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  13  Mats Svensson Bockarna  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  16  Roger Nordmark Funbo MS  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  17  Jonas Lundholm Bockarna  Uppsala, Studenternas  5822   
27/3 2010  17  Joakim Plymh SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  5822   
4/4 2011  Per-Olof Serenius 14+3  SMK Gävle  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Per-Anders Lindström 15+2  Jämtarna  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Fredrik Johansson 12+3+1  Hammarby  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Stefan Svensson 13+0  Örnsköldsviks MK  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Joakim Söderström 9+2  Funbo MS  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Ulf Ledström 7+1  Örnsköldsviks MK  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Torleif Burman 9+0  Funbo MS  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Mats Svensson Bockarna  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Joakim Plymh SMK Gävle  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Hans-Olof Olsén Strömsunds MC  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  Magnus Lundgren SMK Gävle  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  12  Fredrik Olsson SMK Gävle  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  13  Tobias Åström Bockarna  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  14  Andreas Bergström Masarna  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  15  Lars Nyqvist SMK Gävle  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  16  Viktor Svensson Bockarna  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
4/4 2011  16  Mikael Eriksson Hammarby  Västerås, ABB Arena Syd  3215   
3/3 2012  Per-Olov Serenius 15+3  SMK Gävle  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Fredrik Olsson 11+2  Töreboda MCK  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Stefan Svensson 8+3+1  Örnsköldsviks MK  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Per-Anders Lindström 14+F  Hammarby IF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Fredrik Johansson Hammarby IF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Robert Hendersson 10+F  Hammarby IF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Patrik Sohlberg 10+F  Ulvarna SF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Joakim Söderström Hammarby IF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  Tobias Åström Bollnäs MK  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  10  Andreas Bergström Ulvarna SF  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  11  Viktor Svensson Bollnäs MK  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  12  Hans-Olof Olsén Strömsund  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  13  Joakim Plyhm SMK Gävle  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  13  Daniel Johansson Örnsköldsviks MK  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  13  Jimmy Muckenheim Strömsund  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  16  Jimmy Olsén Strömsund  Eskilstuna, Isstadion  2952   
3/3 2012  16  Fredric Westholm Strömsund  Eskilstuna, Isstadion  2952   
16/2 2013  Stefan Svensson 15+3  Örnsköldsviks MK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Robert Hendersson 11+3+2  Hammarby IF  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Fredrik Johansson 13+1  Hammarby IF  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Per-Olof Serenius 13+X  SMK Gävle  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Fredrik Olsson 10+2  Töreboda MCK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Per-Anders Lindström 11+1  Hammarby IF  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Ove Ledström 8+0  Örnsköldsviks MK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Tobias Åström Bollnäs MK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  Patrik Ahlin SMK Gävle  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  10  Jimmy Olsén Strömsund  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  11  Seppo Siira Ulvarna SF  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  11  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  11  Joakim Söderström Hammarby IF  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  11  Hans-Olof Olsén Strömsund  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  15  Jonas Lindholm Bollnäs MK  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
16/2 2013  15  Johan Lundkvist Jämtarna  Eskilstuna, Smedstadion  2698   
15/3 2014  Stefan Svensson 14  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Per-Olof Serenius 11+3  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Ove Ledström 11+2  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Jimmy Olsén 11+F  Strömsund  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Daniel Hendersson 11+X  Strömsund  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Per-Anders Lindström 10  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Fredrik Olsson Töreboda MCK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Tommy Flyktman Gasarna  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  Johan Lundkvist Jämtarna  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  10  Niclas Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  11  Andreas Bergström Ulvarna SF  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  11  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  13  Ulf Ledström Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  13  Daniel Isaksen Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  15  Mikael Flodin Strömsund  Uppsala, Studenternas  1771   
15/3 2014  16  Rickhard Edlund SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  1771   
21/3 2015  Stefan Svensson 15+3  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Daniel Hendersson 13+2  Strömsund  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Ove Ledström 12+1  Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Robert Hendersson 9+3+0  Strömsund  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Jimmy Olsén 12+2  Strömsund  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Per-Anders Lindström 12+1  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Per-Olof Serenius 8+0  SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Martin Haarahiltunen Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Viktor Svensson Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Joakim Söderström Funbo MS  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Conny Fastesson SMK Gävle  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  Niclas Svensson Örnsköldsviks MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  13  Tommy Flyktman Gasarna  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  14  Joakim Stensmo Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  15  Jonas Lindholm Bollnäs MK  Uppsala, Studenternas  2020   
21/3 2015  15  Andreas Bergström Gasarna  Uppsala, Studenternas  2020   
28/2 2016  Stefan Svensson 10+3+3  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Ove Ledström 14+2  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Daniel Hendersson 13+1  Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Niclas Svensson 15+X  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Martin Haarahiltunen 9+2  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Mikael Flodin 10+1  Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Per-Anders Lindström 10+0  SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Viktor Svensson Bollnäs MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  Joakim Söderström Funbo MS  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  10  Hans-Olof Olsén Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  10  Anders Håkansson Bollnäs MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  12  Conny Fastesson SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  13  Andreas Bergström Gasarna  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  14  Martin Börjegren Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  14  Michael Jarl Ulvarna SF  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  14  Douglas Blomqvist Bollnäs MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016   
28/2 2016  14  Tomas Höglund Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  4016  reserv 
26/2 2017  Niclas Svensson 14+3  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Stefan Svensson 13+2  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Daniel Hendersson 11+3+1  Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Martin Haarahiltunen 11+F  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Jonas Andersson 9+2  Rospiggarna  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Albin Lindblom 9+1  SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Andreas Westlund 9+0  Rospiggarna  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Ove Ledström Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  Viktor Svensson Bollnäs MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  10  Hans-Olof Olsén Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  10  Mikael Flodin Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  12  Anders Engström Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  12  Lars Nykvist SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  14  Conny Fastesson SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  15  Martin Börjegren Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  16  Michael Jarl Ulvarna SF  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123   
26/2 2017  17  Rickhard Edlund SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  3123  reserv 
24/2 2018  Martin Haarahiltunen 14 +3  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Niclas Svensson 15+2  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Ove Ledström 13+1  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Jimmy Olsén 11+3+0  Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Stefan Svensson 10+2  Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Jonas Andersson 12+1  Rospiggarna  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Mikael Flodin 8+F  Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Pierre Hallén Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  Albin Lindblom SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  10  Anders Engström Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  11  Viktor Svensson Bollnäs MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  12  Conny Fastesson SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  13  Martin Börjegren Örnsköldsviks MK  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  13  Douglas Blomqvist Strömsund  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  15  Michael Sjögren SMK Gävle  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
24/2 2018  16  Michael Jarl Rospiggarna  Hallstavik, HZ Bygg Arena  1890   
23/2 2019  Martin Haarahiltunen 15+3  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Niclas Svensson 12+2  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Jimmy Olsén 11+3+1  Strömsund  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Ove Ledström 13+0  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Stefan Svensson 11+2  Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Daniel Hendersson 8+1  Smederna  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Albin Lindblom 10+0  SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Mikael Flodin Strömsund  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  Pierre Hallén Strömsund  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  10  Joakim Söderström Rospiggarna  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  11  Jonas Andersson Rospiggarna  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  12  Martin Börjegren Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  12  Jimmy Hörnell Lidfalk Örnsköldsviks MK  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  12  Andreas Lindblom SMK Gävle  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  15  Hans-Olof Olsén Strömsund  Örnsköldsvik, Kallehof  1100   
23/2 2019  16  Pontus Fick Rospiggarna  Örnsköldsvik, Kallehof  1100